Tinnitus Çözüm Önerileri

Her Tinnitus vakası farklıdır, bu da hastaların kendilerine özel tasarlanmış Tinnitus yönetim programlarına ihtiyaç duydukları anlamına gelir. Tinnitus ölçümü ve işitme cihazlarının nasıl yardımcı olabileceği hakkında genel bir tanıtım için kulak çınlamanız için değerlendirme randevusuna başvurun.

  • Tinnitus İncelemesi: Tinnitus, her yaştan ve yaşam tarzındaki nüfusun% 15’ini etkiler. Perspektif olarak ifade etmek gerekirse, bu tanıdığınız birinin muhtemelen etkilenebileceği anlamına gelir. Tinnitus’un nedenlerini, demografik özelliklerini, patofizyolojisini açısından değerlendirilmesi ve ölçümlerinin yapılabilmesi için ofisimize davetlisiniz.
  • Ses Terapisi Tinnitus Yönetimi: Ses üreteçleri, rahatlama sağladığı bilinen sesleri ekleyerek hastanın Tinnitus’a tepkisini yönetmek için tasarlanmış araçlardır. Cihazlarımızda 6 farklı seçeneğimiz mevcuttur. İşitme uzmanınızla görüşerek detaylı işitme değerlendirmenizi ve tinnitus ölçümlerini yaptırarak sizin için uygun tinnitus yöntemlerini deneyimleyebilirsiniz.

Biz çınlamanızı ciddiye alıyoruz en yakın satış noktamıza gelerek işitme testinizi ve tinnitus değerlendirmenizi yaptırabilir sonrasında uygun işitme cihazını deneyimleyebilirsiniz.

Tinnitus tedavisi için işitme cihazları ararken, sahip olması gereken dört özellik şunlardır:

  1. Özelleştirilmiş bir uyarıcı kullanılarak doğru eşleştirme yapılmalı.

Tinnitus’un frekans seviyesini, bant genişliğini, eğimini ve temposunu eşleştirerek, her bir sesi daha doğru bir şekilde eşleştirilmesi gerekir.

  1. Çınlamanıza uygun farklı karakterdeki modüle edilmiş sesler kullanabilmeli.

 Tinnitus için cihazınızdaki ses sinyallerinin seviyesi, şekli ve frekansı üzerinde hassas kontrole sahip olduğunuzda, çeşitli Tinnitus rahatlatma seçenekleri sağlamak için kararlı veya modüle edilmiş ses frekanslarını programlayabiliriz. Ve bu araçlar Tinnitus tedavisi yazılımınıza entegre edildiğinde, sizlere Tinnitus olmadan hayatın nasıl olabileceğini gösterebilir ve hatta en gelişmiş Tinnitus tedavi edici işitme cihazlarının bazılarının temel özelliklerini açığa çıkarabiliriz. Ayarlanabilir rahatlama sesleriyle konuşmanın daha iyi anlaşılmasını sağlayan veya çeşitli özelleştirilebilir maskeleme ve / veya yatıştırıcı seslerin keşfedilmesini sağlayan amplifikasyon yeteneklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Sonic’in seçkin işitme cihazlarında, bireysel ihtiyaçlar için özelleştirilmiş seçeneklerin dinleme programında uygulanması kolaydır.

  1. Tinnitus raporlama doğrudan kişiselleştirme olmalı

Kapsamlı bir Tinnitus değerlendirmesi sunuyoruz. MedRx Tinnometer cihazı ile tüm değerlendirmeniz üç basit adımda tamamlanabilir. Ve on dakikadan daha kısa bir sürede, bir Tinnitus değerlendirmesi / saha eşleşmesi gerçekleştirebilir ve eldeki değerlendirmeye özel özelleştirilmiş bir rapor oluşturabiliriz

Tüm bu özellikleri kapsayan özel yazılım ve işitme cihazları arıyorsanız, MedRx Tinnometer ve Sonic işitme cihazlarına bakın. Nihai Tinnitus desteği için en değerli kaynakları aramak çok zor görünebilir. Bu iki yenilikçi teknolojiyle, kendinizi geleneksel değerlendirmelerin sınırlamalarından kurtarabilir ve rahatlamanız için fırsatlarını genişletebilirsiniz. Hastalarımıza, onları değerlendirdiğimiz andan yeni işitme cihazlarına alıştıkları güne kadar, sektördeki en son teknolojilerle kişiselleştirilmiş, kapsamlı Tinnitus tedavileri sunuyor.