Sonic | Enchant
Enchant
Devrim niteliğinde SoundDNA platformunu kulllanan ilk Sonic işitme cihazı Enchant doğal sesi bambaşka bir yenilikle sunuyor.

Dayanılmaz Sezgi...

Enchant modellerindeki özellikler stile ve teknoloji düzeyine göre değişir. İşitme Sağlığı Uzmanınıza hangi ürünün sizin için doğru olduğunu sorun.
Enchant
Daha az dikkat dağıtıcıyla günlük yaşamın tadını çıkarın.

Bu Ses Tamamen Doğal..

SoundDNA platformu üzerine kurulan ilk cihaz ailesi olan Enchant, inanılmaz adapte, esnek ve otomatik teknolojilerle günlük işitme deneyim-lerinizi mükemmeleştiriyor.
Enchant
Mükemmelliğin verdiği keyif.

Konuşmayı Anlamak Kolay..

Enchant'daki SoundDNA teknolojisi, değişen ses durumlarına tepki verir ve her tür ortamda amplifikasyonu ve gürültü azaltmayı akıllıca ayarlar.
Enchant
Kablosuz dünyaya hoş geldiniz.

Yaptığımız Her Şeyde Sadelik..

Enchant wireless işitme cihazlarında ses seviye-sini kontrol etmek veya dinleme programlarını değiştirmek için akıllı telefonunuzu kullanın. İPhone®, iPad® veya iPod® touch'ınızdan ko-nuşma seslerini, müzik seslerini veya video seslerini doğrudan Enchant'a aktarın ve Bluetooth® cihazlarınıza kablosuz olarak bağ-lanın.

STİL ÖNEMLİDİR
İstediğiniz tüm stil çeşitleri mevcuttur.

Enchant, dip kulak içi, kulak içi, kanal içi, kulak arkası ve RITE işitme cihazları dahil olmak tüm yaşam tarzları için tüm popüler stil ve renklerde mevcuttur.

Enchant

Tinnitus Ses Desteği

Enchant tinnitus ( çınlama ) problemi yaşayan hastaların rahatlamalarını sağlayan özel tinnitus maskeleme seçenekleri sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için işitme uzmanınızdan yardım alabilirsiniz.

Aksesuarlar
Akıllı telefonlarad ek olarak 2,4 GHz Bluetooth ® teknolojisi kullanan aksesuarlar ile televizyonlar bilgisayarlar gibi ses kaynaklarına bağlanın.