Slide SonIc İşitme Cihazları Sonic , günlük yaşamı zenginleştiren seslerin tadını çıkarmanıza yardımcı olacak bir dizi cihaz ve teknoloji seviyesi sunmaktan gurur duyar. BİR İŞİTME MERKEZİ BULUN
Sonic
İşitme cihazları, insanların yaşamı deneyimleme şeklini değiştirir.

Ve her birey için farklı bir teknoloji, özellik ve estetik karışımı gerektirir.

Ürünlerimiz zaman içinde sürekli olarak ilerlemektedir ve 20'den 100'e kadar 5 teknoloji seviyesine ayrılmıştır. Daha yüksek teknoloji seviyeleri sayesinde, dinleme deneyiminizi geliştirmek ve yaşam tarzınıza uymak için ek özellikler ve ayarlar mevcuttur. Aşağıdaki bilgiler size ve işitme uzmanınıza, hangi Sonic ürünlerinin ihtiyaçlarınız için ideal olduğu konusunda seçiminizi daraltmanıza yardımcı olabilir.


Extend platformu üzerine inşa edilen ilk işitme cihazı olan Radiant, günlük sesleri daha iyi hale getirme taahhüdümüzü sürdürüyor. Radiant’ın entegre, akıllı teknolojisi, duymak istediğiniz sesleri aktif olarak bulur, filtreler ve ince ayarlar. Kişiselleştirme seçenekleri, kablosuz bağlantı ve lityum-iyon şarj edilebilirliği ile Radiant, her andan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

MEVCUT TEKNOLOJİ SEVİYESİ

radiant SE

SoundDNA Platformu

SoundDNA platformundaki ürünler otomatik, uyarlanabilir ve esnek işitme cihazı teknolojileri ile üretilmiştir.

Bu platformdaki kablosuz modeller 2.4 GHz Bluetooth içerir® Düşük enerji tüketimi ve akıllı telefon bağlantısını destekler.

Hayat Neye Benziyor

Teknoloji Seviyeleri: 100 | 80 | 60 | 40 | 20

Captivate, ayrıntılı ses ve daha az dikkat dağıtıcı ile daha kolay dinleme sunar. Bu seri, etkili geri bildirim ve arka plan gürültüsünü kontrol etmek için teknolojiyi içerir. Akış sırasında bile tüm gün güç için bir lityum-iyon şarj edilebilir model içerir.


İçgüdüsel Olarak Akıllı

Teknoloji Seviyeleri: 100 | 80 | 60 | 40 | 20

Sound Dna’nın açılış Enchant ailesi konuşmayı net, gürültüyü minimumda tutar ve ses etkileşimleri son derece doğaldır. Çeşitli bireysel ihtiyaç ve tercihlere uyacak şekilde tasarlanmış özelliklere sahip birçok model ve teknoloji seviyesi vardır.


Daha Fazla Deneyim

Teknoloji Seviyeleri: 80 | 40

Trek Bte Super Power ve Ultra Power, SoundDNA platformunda yerleşik en güçlü işitme cihazlarıdır. Şiddetli ve derin işitme kaybı olan kullanıcılar için tasarlanmıştır ve dahili telecoil ve DAI/FM uyumluluğunu içerir.


Yol almak için güç

Teknoloji Seviyesi: 80 | 40

Aşırı işitme kaybı olan kullanıcılar için tasarlanan Journey Super Power BTE, hastalarımızın hak ettiği güveni, bağlantıyı ve rahatlığı sağlamak için sağlam bir dizi özellik içerir.