İşitme Cihazı Seçimi

Günümüzde tüm işitme cihazları, istenen sesleri (konuşma veya müzik gibi) bir kişinin kulağına yükseltmek ve istenmeyen sesleri (arka plan gürültüsü gibi) filtrelemek için dijital sinyal işleme (DSP) teknolojisini kullanır. İşitme cihazı üreticileri her zaman teknolojilerini geliştiriyor ve yeni stratejiler deniyor. Herhangi bir üreticinin amiral gemisi ürünleri, işleme hızı, arka plan gürültüsü azaltma, diğer ürünlerle kablosuz bağlantı ve ses kalitesi dahil olmak üzere üreticinin dijital sinyal işlemedeki en son yeniliklerini içerir. Sonic türkiye distribütörü olarak sizlere en güncel işitme cihaz teknolojisini ve eğitimli elemanlarımızı sunmaktayız.

İşitme cihazı seçerken aşağıdaki başlıca özelliklere dikkat etmelisiniz.


Uzman Kişi

Bir işitme uzmanı ile görüşün. İşitme kaybınız, türünüz hakkında doğru bilgi edinin. Duyumed ailesi olarak uzman kişilerimiz ile sizleri beklemekteyiz.

Gürültü Yönetimi

Tüm işitme cihazlarında gürültü azaltma özelliği bulunmaktadır. Gürültü azaltma miktarı, şekli, derecesi modelden modele değişmektedir. Kişiselleştirmeler ile gürültüye karşı hassasiyetinizi belirleyerek size en uygun özellikteki cihazı birlikte seçelim

Feedback

İşitme cihazlarında feedback sesi rahatsız edicidir. Son teknolojimiz ile bu ses rahatsız edici olmaktan çıkar,yumuşak bazende hiç duyulmayan ses ile değiştirilir.

Mikrofon Sistemi

360 derece dönen hüzmeyeleyici mikrofon sistemleri sayesinde en güncel teknolojiyi size sunarak sadece karşıdan gelen sesleri değil her yerden ansızın gelen sesleri bile beyninize anında aktarmaktadır.

Kablosuz Bağlantı ve Şarj Edilebilirlik

2.4 GHz Bluetooth sayesinde İOS ve Android telefonlar ile kesintisiz telefon konuşmaları ve müzik deneyimleri yaşayabilirsiniz. Şarj edilebilir teknoloji ile birlikte sürekli pil değiştirmeden uzaklaşmak isteyen hastalarımıza uyurken şarj edip geri kalan zamanda kesintisiz  duyma keyfi sunuyor.