İyi İşitme Yolculuğuna Başlayın.. İleri derecede işitme kayıplarının ihtiyacı olan Journey’nin gücüyle her türlü ortama atılabilirsiniz. Sonic | Journey
Journey
Konuşma Bizim İlk Önceliğimiz

Konuşmalarda Özgüven

Konuşma bizim ilk önceliğimiz. Konuşma Değişkeni İşleme özelliği sayesinde daha iyi işitmeye ek olarak daha iyi anlamak mümkün.
Journey sayesinde hiçbir şeyden geri kalmayacaksınız. Sesleri net ve doğal tutan özellikleri sayesinde Journey, her maceraya hazır hissetmenizi sağlar.
Journey
Her Ortamda İyi İşitmek

Analiz eder ve ayarlar

Journey’de, birçok işitme ortamı için hazırlanmış özellikler vardır. Çevre Sınıflandırma, çift kulağa gelen sesleri analiz eder ve duruma uygun olarak özellikleri ve amplifikasyonu ayarlar.
Çevredeki gürültüyü bastırma özellikleri sayesinde Journey hastaların gerçekten duymak istediğine odaklanmasını sağlar.
Journey
Doğru yere giden frekans..

Frekans Transferi

Sınırlı yüksek frekanslı koklea fonksiyonu olan hastalar için özel olarak tasarlanmış bir özellik olan Frekans Transferi, yüksek frekanslı girdileri sıkıştırıp daha iyi işitmeli frekanslara “kaydırır”. Sonuç, konuşma işaretlerinin genel işitilebilirliğini iyileştirir.

STİL ÖNEMLİDİR
Journey, çeşitli renklerde bulunan bir Super Power BTE işitme cihazıdır.

 

Stil, güç, netlik, akıllı gürültü azaltma ve kablosuz özellikleriyle Journey, çok çeşitli ortamlarda işitme duyunuzu ileriye taşımaya hazır.

Modern dünya ile bağlantı kurun

Kablosuz bilgi ve eğlence dünyasına hoş geldiniz.
SoundGate 3 ve SoundLink Uygulamasıyla iPhone ® veya Android ™ telefonunuzdan programları kontrol edebilirsiniz. Ayrıca SoundGate 3 ve SoundLink Uygulamasıyla işitme cihazınızı akıllı telefon veya televizyon ile eşleştirebilirsiniz.

Yardımcı Aksesuarlar